• بازاریابی دیجیتال پیشرفته-خودکار سازی ،شخصی سازی ،شناخت پرسونای مشتری

کتاب جدید از انتشارات دیباگران تهران منتشر شد-

کتاب بازاریابی دیجیتال پیشرفته-خودکار سازی ،شخصی سازی ،شناخت پرسونای مشتری توسط مولفان به نام های شاهین حسین پور و امیر دانشی پور به تالیف رسیده است-

تعداد صفحات این کتاب 160 صفحه می باشد

توضیحات:

این کتاب حاصل سال‌ها تجربه در زمینه مارکتینگ و تبلیغات دیجیتال است که در قالبی جدید در بین کتاب‌های بازاریابی نوشته و تدوین شده است.

قالب نوشتاری این کتاب ترکیبی از مفاهیم پایه و تئوری‌های بازاریابی است همراه کاربرد عملی آن‌ها در بازاریابی دیجیتال.موضوع بازاریابی دیجیتال چندسالی است که در ایران رونق گرفته است.

این کتاب سعی دارد تا در میان حجم زیادی از منابع این حوزه، مسیری را پیش بگیرد که خواننده قدم به قدم با بروزترین ویژگی‌های این حوزه آشنا شده و بتواند یک سر و گردن از باقی فعالان این حوزه بالاتر برود.

کتاب با تعاریفی جامع از حوزه بازاریابی و بازاریابی دیجیتال شروع می‌شود و همواره این موضوع را شاهد هستیم که چگونه نویسندگان با هدایت خواننده مسیری از علم و دانش را به سمت کاربرد و عملی‌سازی آن می‌سازند.

در نهایت خواننده می‌تواند با مثال‌هایی که واقعا رخ داده‌اند موضوع مورد بحث را کاملا درک کرده و عصاره‌ی کلام را دریابد.

دانلود فهرست مطالب:


نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

بازاریابی دیجیتال پیشرفته-خودکار سازی ،شخصی سازی ،شناخت پرسونای مشتری

  • تولیدکننده: دیباگران
  • مدل کالا: بازاریابی دیجیتال و تجارت الکترونیکی
  • موجودی: 100
  • 1,020,000ریال
  • 816,000ریال


برچسب ها: بازاریابی دیجیتال پیشرفته-خودکار سازی ،شخصی سازی ،شناخت پرسونای مشتری, شاهین حسین پور, امیر دانشی پور, همه کتابهای دیباگران تهران, همه کتابهای دیجیتال مارکتینگ, همه کتابهای تجارت الکترونیکی و فضای مجازی, همه کتابهای فضای مجازی و شبکه های اجتماعی,