• خودآموز اکسل 2019 در مسیر اشتغال(ویژه دانش آموزان،دانشجویان و شاغلین بازار کار)

کتاب خودآموز اکسل 2019 در مسیر اشتغال(ویژه دانش آموزان،دانشجویان و شاغلین بازار کار)-

مولف:مهدیه مقصودی پور-

تعداد صفحات:322-

دانلود فهرست مطالب:

توضیحات:

برنامه Microsoft Excel، یکی از مجموعه برنامه‌های آفیس می‌باشد که برای تهیه لیست‌ها و گزارشات مالی، حسابداری و فروش، تهیه گزارش‌ها و لیست‌های کنترل پروژه، استخراج داده‌های آماری، ســازماندهی و طبقه‌بندی اطلاعات و ….، امکانات و ابــزارهای بسیار خـوبی را فــراهم نموده است. برنامه اکسل مهارت چهارم از هفت مهارت دوره ICDL می‌باشد.

دوره International Computer Driving Licence یکی از معتبرترین دوره‌های بین‌المللی آموزش کامپیوتر است که توسط بنیاد ICDL ایران و مجامع کامپیوتری مورد تایید قرار گرفته است.

این دوره برای افرادی تدوین شده که با کامپیوتر آشنایی ندارند و می‌خواهند با گذراندن این دوره معتبر بین‌المللی،دانش کامپیوتری مورد نیاز جوامع کنونی را کسب کرده یا دانش خود را ارتقاء دهند.

کتاب حاضر، با ویژگی آموزش گام به گام، مصور و بیانی به دور از پیچیدگی و ابهام برای دانش‌آموزان و دانشجویان و شاغلین و همچنین افرادی که به تازگی می‌خواهند وارد بازار کار شوند تهیه شده است.

شایان ذکر است که در تالیف کتاب، از منبع خاصی استفاده نشده و تمامی مطالب، حاصل سال‌ها تجربه مؤلف در زمینه کار و تدریس مهارت‌های ICDL می‌باشد.

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

خودآموز اکسل 2019 در مسیر اشتغال(ویژه دانش آموزان،دانشجویان و شاغلین بازار کار)

  • 1,300,000ریال
  • 1,040,000ریال


برچسب ها: خودآموز اکسل 2019 در مسیر اشتغال(ویژه دانش آموزان،دانشجویان و شاغلین بازار کار), خودآموز Excel 2019 در مسیر اشتغال, برنامه Microsoft Excel, مهدیه مقصودی پور,