• مجموعه درس‌نامه‌ها و آزمون‌های استخدامی آموزگار ابتدایی به‌همراه پاسخ تشریحی

مجموعه درس‌نامه‌ها و آزمون‌های استخدامی آموزگار ابتدایی به‌همراه پاسخ تشریحی-

مولفان:داود خاتمی نژاد،حمیده محمد علیها-

تعداد صفحات:784-

توضیحات:

کتابی کامل و دقیق با آموزش قدم‌به‌قدم برای آمادگی صددرصد در آزمون استخدامی آموزگار ابتدایی...

بخش اول کتاب براساس آزمون اختصاصی استخدامی آموزگار ابتدایی و شامل دروس «اصول و فلسفه تعلیم و تربیت»، «روان‌شناسی پرورشی»، «روان‌شناسی رشد»، «روش‌ها و فنون تدریس»، «اندازه‌گیری، سنجش و ارزشیابی آموزشی» است که هر درس شامل درس‌نامه، سوالات و پاسخ‌نامه تشریحی است. ویژگی منحصربه‌فرد این مجموعه نسبت به سایر موارد مشابه موجود، تدوین و چینش درس‌نامه‌ها و نیز سوالات و پاسخ تشریحی آنها مطابق با فصل‌بندی هر منبع و رعایت ترتیب دقیق آن است. توجه کنید که منبع مورد استفاده برای هر درس تخصصی در ابتدای پاسخ‌نامه‌ی آن درس معرفی شده است. اگرچه محدودیت تعداد صفحات کتاب، مولف را ناگزیر به حذف یا اختصار برخی مطالب نموده، ولی در عین حال سعی شده ارتباط بین درس‌نامه و سوالات تا جای ممکن حفظ گردد. در بخش پاسخ‌نامه‌های تشریحی نیز سعی بر آن بوده که با استفاده دقیق و درست از منبع اصلی، بار دیگر مطالب تکرار و به نحو شایسته یادآوری شوند.

در انتهای بخش اول، سوالات و پاسخ‌های آزمون‌های استخدامی آموزگار ابتداییِ برگزارشده در سالیان اخیر، ارائه و به‌طور کامل تشریح شده است.

بخش عمومی سوال‌ها نیز مطابق با آزمون‌های جدید، شامل هفت درس «فناوری اطلاعات»، «ریاضی و آمار مقدماتی»، «زبان و ادبیات فارسی»، «معارف اسلامی»، «زبان انگلیسی عمومی»، «اطلاعات عمومی، دانش اجتماعی و حقوق اساسی» و «هوش و توانمندی‌های عمومی» است. در بخش عمومی نیز هر بخش به‌جز مبحث «هوش و توانمندی‌های عمومی» شامل سه بخش درس‌نامه، سوال‌های چهارگزینه‌ای و پاسخ‌نامه است. در درس‌نامه‌ها تلاش شده است ضمن رعایت اختصار، توضیح و شرح کاملی از مبحث طرح شود تا آشنایی حداقلی با موضوع و جزییات آن به‌دست آید. پاسخ‌نامه‌ها نیز تا جای ممکن به‌صورت تشریحی طرح شده‌اند و دروسی که نیاز به شرح و توضیح ندارند یا در درس‌نامه توضیحات کافی داده شده، به‌صورت گزینه‌ای ارائه و در عوض سوال‌های بیشتری برای آنها مطرح شده است.

در انتهای بخش عمومی کتاب نیز سوالات جدیدترین آزمون عمومی استخدامی به همراه پاسخ تشریحی آورده شده است. مطالب این کتاب نه‌تنها برای آزمون کتبی آموزگار ابتدایی و استخدامی آموزش و پرورش مناسب است، بلکه برای مصاحبه عمومی و تخصصی پس از آن هم می‌تواند مورد استفاده قرار گیرد.


نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

مجموعه درس‌نامه‌ها و آزمون‌های استخدامی آموزگار ابتدایی به‌همراه پاسخ تشریحی

  • 1,950,000ریال
  • 1,755,000ریال


برچسب ها: مجموعه درس‌نامه‌ها و آزمون‌های استخدامی آموزگار ابتدایی به‌همراه پاسخ تشریحی, مجموعه درسنامه و آزمون های استخدامی, فروشگاه کتاب دیباگران, استخدامی آموزگار ابتدایی, دادود خاتمی نژاد, حمیده محمد علیها,