• آموزش کاربردی زبان برنامه نویسی ++c

آموزش کاربردی زبان برنامه نویسی ++c-

مؤلف: مهندس حمیدرضا افشار راد. کتابی که در اختیار شما است، مرجعی شامل مطالب علمی و تخصصی در مورد زبان برنامه نویسی ++C که بر گرفته از فهرست و محتوای کاربردی موضوعات زبان ++Cبه همراه مثال‌هایی مناسب جهت درک مطلوب برنامه ها می باشد.

توضیحات:

کتابی که در اختیار شما است، مرجعی شامل مطالب علمی و تخصصی در مورد زبان برنامه نویسی ++C که بر گرفته از فهرست و محتوای کاربردی موضوعات زبان ++Cبه همراه مثال‌هایی مناسب جهت درک مطلوب برنامه ها می باشد. این کتاب برای علاقمندان زبان برنامه‌نویسی++ C مفید می‌باشد. پس از سال‌ها تجربه و فعالیت در زمینه طراحی و برنامه نویسی سامانه‌های نرم‌افزاری، معتقد هستم بهره‌گیری از کتابی شامل نگاه کاربردی به موضوعات، کمک شایانی به دانشجویان در درک مطلب، فهم موضوعات و مفاهیم ارائه شده در کلاس خواهد کرد. تمرکز این کتاب به موضوعات درسی و مفاهیم زبان برنامه ‌نویسی می ‌باشد و در تهیه فهرست این کتاب از تجربیات شخصی و همچنین فهرست مراجع معتبر نظیر وب سایت مکتب خونه و مجتمع فنی تهران و برخی سایت ها و منابع خارجی استفاده شده است. امید است این کتاب تاثیر مثبتی در ارتقای میزان علاقمندی خواننده به زبان برنامه ‌نویسی داشته باشد.

آموزش ++c همراه با مسائل و تمرین ها، آموزش کاربردی شی گرایی در ++c، آموزش کاربردی توابع در ++c

مؤلف: مهندس حمیدرضا افشار راد

تعداد صفحات:180

شابک: 9786222183271


نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

آموزش کاربردی زبان برنامه نویسی ++c

  • تولیدکننده: دیباگران
  • مدل کالا: زبان برنامه نویسی
  • موجودی: 99
  • 1,070,000ریال
  • 856,000ریال


برچسب ها: آموزش کاربردی زبان برنامه نویسی ++c, آموزش کاربردی زبان برنامه نویسی سی پلاس پلاس, حمید رضا افشار راد, فروشگاه نشر دیباگران,